Oferta

Projektowanie wnętrz Kraków Wrocław Katowice Projektant Wnętrz

Pracownia Wonderful Design oferuje kompleksowe usługi projektowania wnętrz. Projektuję wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb bazując na profesjonalnej wiedzy oraz wykorzystując wysokiej jakości materiały i produkty. Projektuję każde wnętrze dbając o każdy detal. 

W projektowaniu wnętrza interesuje mnie człowiek, jego potrzeby i jego styl życia. Inspirując się tradycyjnymi technikami używam głównie naturalnych materiałów dbając o detale i jakość wykończenia, a także charakter wnętrza dopasowany do otoczenia.

Łączę sztukę i wnętrza. Maluję obrazy, które zostają na lata z Klientem. Pomagam również w ich wyborze tak, aby razem z wnętrzem tworzyły spójną całość.

Sprawdź poniżej ofertę:

Projekty koncepcyjne, wykonawcze i wizualizacje wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz publicznych

Projekty koncepcyjne, karty mieszkań
i wizualizacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz na zamówienie

Nadzory autorskie nad wykonanym projektem

Obrazy na płótnie do wnętrz

Jak powstają projekty Wonderful Design?

1. Umowa na prace projektowe.
Umowa jest dla mnie bardzo ważna. To podstawa. Gwarantuje Ci terminy wykonywania projektów oraz harmonogram ich prac. Określam zakres projektowy oraz ostateczną cenę.

2. Inwentaryzacja / zbadanie dokładnych projektów technicznych.
Proszę o przesłanie dokładnych rzutów technicznych. Jeśli mieszkania znajdują się w Krakowie, Miechowie lub okolicach przeprowadzam wizję lokalną.

3. Spotykamy się.
Jest to najważniejszy etap projektu. Zależy mi, aby jak najlepiej Cię poznać, zrozumieć Twój styl życia. Dopytuję o ulubione kolory, materiały, a także rozmawiamy o inspiracjach. Podczas rozmowy zadaję dużo pytań. Przedstawiam także różne realizacje i inspiracje, które mają na celu pobudzić Twoją wyobraźnię. Są to rozmowy przy kawie.

4. Przygotowanie układu funkcjonalnego.
Na tym etapie, przygotowuję projekt układu pomieszczeń. Upewniam się, czy obecny układ mieszkania faktycznie odpowiada Twoim potrzebom. Ma być przede wszystkim funkcjonalnie!

5. Lista zakupowa i wizualizacje
Na tym etapie dobieram szczegóły Twojego wnętrza. Starannie przygotowuję listę zakupową wraz z aktywnymi linkami do sklepów. Zaakceptowane materiały przenoszę do projektów 3D. Ma to na celu zwizualizowanie Twojego wnętrza, abyś zobaczył przed realizacją jak będzie wyglądało Twoje wnętrze.

6. Rysunki techniczne.
Przygotowuję dokładne i profesjonalne projekty techniczne dla wykonawców.

7. Oddanie całości projektów.
Po zaakceptowaniu projektów, przesyłam Ci je w formie pdf lub na życzenie w formie oprawionej książki.

 

Skontaktuj się ze mną w celu wyceny KONTAKT.

 

Skip to content