Projekty wnętrz lokali użytkowych

Projekt Wnętrza Kancelaria Adwokacka Kraków Projektant Wnętrz
Kancelaria Adwokacka

Jak powstają projekty Wonderful Design?

1. Umowa na prace projektowe.
Umowa jest dla mnie bardzo ważna. To podstawa. Gwarantuje Ci terminy wykonywania projektów oraz harmonogram ich prac. Określam zakres projektowy oraz ostateczną cenę.

2. Inwentaryzacja / zbadanie dokładnych projektów technicznych.
Proszę o przesłanie dokładnych rzutów technicznych. Jeśli mieszkania znajdują się w Krakowie, Miechowie lub okolicach przeprowadzam wizję lokalną.

3. Spotykamy się.
Jest to najważniejszy etap projektu. Zależy mi, aby jak najlepiej Cię poznać, zrozumieć Twój styl życia. Dopytuję o ulubione kolory, materiały, a także rozmawiamy o inspiracjach. Podczas rozmowy zadaję dużo pytań. Przedstawiam także różne realizacje i inspiracje, które mają na celu pobudzić Twoją wyobraźnię. Są to rozmowy przy kawie.

4. Przygotowanie układu funkcjonalnego.
Na tym etapie, przygotowuję projekt układu pomieszczeń. Upewniam się, czy obecny układ mieszkania faktycznie odpowiada Twoim potrzebom. Ma być przede wszystkim funkcjonalnie!

5. Lista zakupowa i wizualizacje
Na tym etapie dobieram szczegóły Twojego wnętrza. Starannie przygotowuję listę zakupową wraz z aktywnymi linkami do sklepów. Zaakceptowane materiały przenoszę do projektów 3D. Ma to na celu zwizualizowanie Twojego wnętrza, abyś zobaczył przed realizacją jak będzie wyglądało Twoje wnętrze.

6. Rysunki techniczne.
Przygotowuję dokładne i profesjonalne projekty techniczne dla wykonawców.

7. Oddanie całości projektów.
Po zaakceptowaniu projektów, przesyłam Ci je w formie pdf lub na życzenie w formie oprawionej książki.

 

Skontaktuj się ze mną w celu wyceny KONTAKT.

 

Zainteresowała Cię oferta?

Skontaktuj się ze mną. Zwykle odpowiadam w ciągu 24h
Skip to content