Kompleksowe projekty dla deweloperów

omawianie-planu-budynku

Najważniejsze korzyści dla deweloperów płynące ze współpracy z pracownią Wonderful Design:

  • sprawdzone rozwiązania projektowe,
  • najwyższej jakości dokumentacji techniczna,
  •  optymalna koncepcja zagospodarowania wnętrza,
  • wizualizacje.

Pracownia Wonderful Design realizuje całościowe projekty aranżacji wnętrz dla deweloperów. Do każdego powierzonego mi zadania podchodzę kreatywnie i elastycznie. Poznaję oczekiwania inwestorów, a następnie wspólnie przygotowujemy profesjonalne koncepcje, dopasowane zarówno do indywidualnych potrzeb, jak również do konkretnych warunków wnętrza.

Projekty dla deweloperów to koncepcje wnętrz budynków, które zaplanuję w różnych konfiguracjach, typach wnętrza, w zróżnicowanej powierzchni i stylu. Moim celem jest dostosowanie wnętrza do marzeń i wyobrażeń, które tkwią w Państwa głowach.

Wykonuję projekty koncepcyjne oraz wizualizacje wnętrz. Deweloperom dostarczam indywidualne koncepcje w postaci fotorealistycznych wizualizacji, pełne i profesjonalne dokumentacje techniczne, służące bezbłędnej realizacji projektu. Tworzę także projekty wykonawcze, które obejmują rzuty techniczne pomieszczeń, widoki ścian. rzuty sufitów podwieszanych oraz rozplanowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Do projektu dołączam sporządzony spis materiałów i produktów niezbędnych do jego realizacji.

Jak powstają projekty Wonderful Design?

1. Umowa na prace projektowe.
Umowa jest dla mnie bardzo ważna. To podstawa. Gwarantuje Ci terminy wykonywania projektów oraz harmonogram ich prac. Określam zakres projektowy oraz ostateczną cenę.

2. Inwentaryzacja / zbadanie dokładnych projektów technicznych.
Proszę o przesłanie dokładnych rzutów technicznych. Jeśli mieszkania znajdują się w Krakowie, Miechowie lub okolicach przeprowadzam wizję lokalną.

3. Spotykamy się.
Jest to najważniejszy etap projektu. Zależy mi, aby jak najlepiej Cię poznać, zrozumieć Twój styl życia. Dopytuję o ulubione kolory, materiały, a także rozmawiamy o inspiracjach. Podczas rozmowy zadaję dużo pytań. Przedstawiam także różne realizacje i inspiracje, które mają na celu pobudzić Twoją wyobraźnię. Są to rozmowy przy kawie.

4. Przygotowanie układu funkcjonalnego.
Na tym etapie, przygotowuję projekt układu pomieszczeń. Upewniam się, czy obecny układ mieszkania faktycznie odpowiada Twoim potrzebom. Ma być przede wszystkim funkcjonalnie!

5. Lista zakupowa i wizualizacje
Na tym etapie dobieram szczegóły Twojego wnętrza. Starannie przygotowuję listę zakupową wraz z aktywnymi linkami do sklepów. Zaakceptowane materiały przenoszę do projektów 3D. Ma to na celu zwizualizowanie Twojego wnętrza, abyś zobaczył przed realizacją jak będzie wyglądało Twoje wnętrze.

6. Rysunki techniczne.
Przygotowuję dokładne i profesjonalne projekty techniczne dla wykonawców.

7. Oddanie całości projektów.
Po zaakceptowaniu projektów, przesyłam Ci je w formie pdf lub na życzenie w formie oprawionej książki.

 

Skontaktuj się ze mną w celu wyceny KONTAKT.

 

Skip to content